o nas

jaki jest singapur ic

singapore ic tech pte.ltd to globalny autoryzowany dystrybutor półprzewodników i komponentów elektronicznych, dystrybuujący produkty od ponad 800 znanych producentów, oferujący pełną gamę produktów, w tym półprzewodniki, komponenty pasywne i interkonekty, a także profesjonalną logistykę i serwis, dostarcza nowe produkty i technologie dla inżynierów i pracowników działu zakupów.

dlaczego zostać partnerem singapurskim

 • promocyjna cena

  nasza cena ma wielką przewagę cenową w tej samej branży.

 • jakość usług

  Klienci, którzy z nami współpracowali, chwalili naszą obsługę i jakość.

 • pomoc techniczna

  nasi eksperci zapewniają profesjonalną pomoc techniczną i pomagają w tworzeniu rozwiązań.

 • Dostawa na czas

  Aby osiągnąć nasz szybki serwis, zawsze zmagaliśmy się z terminową dostawą.

znany dostawca komponentów elektronicznych

dziś singapore ic chip tech pte.ltd stał się znanym dostawcą komponentów elektronicznych na świecie od czasu jego budowy w 2002 roku, tymczasem świadczymy usługi produkcji OEM dla użytkowników końcowych, jesteśmy dostawcą, ale jesteśmy producentem gotowych produktów dostawca, zmniejszając link pośredni, zapraszamy do nawiązania długoterminowej współpracy z nami

singapur ic chip tech pte. Sp. z o.o. zobowiązuje się do zapewnienia wysokiej jakości usług, które uzyskały jednogłośne uznanie i nagrody, rozumiemy znaczenie profesjonalnej obsługi, aby odpowiedzieć na pytania klientów i terminowo, będziemy stale pracować nad redefiniowaniem strategii dystrybucji zorientowanej na klienta.

skontaktuj się