gwarancja jakości

wszystkie sprzedawane produkty są oryginalne i posiadają certyfikat. gwarantujemy, że wszystkie produkty zakupione bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych przedstawicieli.

 

niektóre produkty mają ograniczoną gwarancję. jeśli ten element ulegnie awarii w okresie gwarancyjnym, specjaliści ds. obwodów naprawią uszkodzenie lub wymienią urządzenie, jeśli jest to możliwe. niniejsza gwarancja dotyczy wyłącznie wad produkcyjnych. szkody spowodowane niewłaściwym użytkowaniem, urazem fizycznym lub nadmiernym zużyciem przekraczającym normalną i uzasadnioną wydajność konstrukcji i celu urządzenia - takie jak ciągłe użytkowanie w środowisku produkcyjnym / linii montażowej - nie będą objęte ubezpieczeniem. materiały eksploatacyjne, takie jak elementy grzejne, końcówki, sondy i kable lub wszelkie inne przedmioty, które „zużywają się” w wyniku normalnego użytkowania, są wyłączone z gwarancji.

 

aby skorzystać z usługi gwarancyjnej, urządzenie należy zwrócić do digi-chip. użytkownik jest odpowiedzialny za koszty wysyłki naprawionego / wymienionego produktu. wszystkie zwroty muszą zawierać kopię oryginalnego dowodu zakupu oraz wypełniony formularz RMA. zapoznaj się z instrukcjami dotyczącymi bezpiecznego pakowania produktu, który chcesz zwrócić.