usługi firmy

usługi firmy

singapur uv chip tech pte.ltd. specjalizuje się w wypełnianiu zobowiązań klienta, ograniczona liczba dystrybutorów ma na celu lepsze zrozumienie dostawcy i jego produktów, zamiast zwiększania ich liczby.

nasz dział sprzedaży ściśle współpracuje z działem inżynierii, wspierając wszelkie kreatywne projekty i pomagając we właściwym czasie wprowadzać produkty firmy na rynek, obiecując pełen zakres usług - od zakupów po gotowe produkty i produkty najwyższej jakości.

terminowa odpowiedź

nasz zespół szybko odpowie na prośby klientów, pomoże w poszukiwaniu części po obniżonej cenie i zaoferuje konkurencyjną cenę, wiemy, że czekanie jest frustrujące, dlatego tutaj, 24-godzinny serwis online rozwiąże ten problem dla klienta na całym świecie, jeśli masz wszelkie prośby, prosimy o kontakt z nami.

Zapewnienie jakości

nasz program kontroli jakości zapobiega podrabianiu produktów, zapewniając jednocześnie niezawodność i wydajność.

chyba że faktura lub inna pisemna umowa obu stron wskaże, kupującemu zapewni się 12-miesięczny okres gwarancji na produkt, aby zapewnić, że produkt działa zgodnie z opisem w arkuszu danych producenta od daty produkcji. treść gwarancji oferuje wymianę lub zwrot pełnej kwoty płatności w wartości produktu objętego umową. z zastrzeżeniem następujących warunków:

niniejsza gwarancja nie dotyczy zaniedbania lub niewłaściwego użytkowania przez kupującego (w tym niewłaściwego użytkowania w związku z obsługą, przechowywaniem, transportem lub instalacją komponentów elektronicznych), ani wszelkich awarii komponentów elektronicznych, które nie są zalecane przez producenta.